Kategórie
produkty

Produkty pre firemné vzdelávanie

Firemné vzdelávanie je pre nás výzvou už viac ako 20 rokov. Zbierame skúsenosti z každej oblasti života a vkladáme ich do zlepšovania našich služieb. Dostanete tak veľmi vyspelé a stabilné služby.

Virtuálna akadémia

Firemné vzdelávanie Virtuálna akadémia

Virtuálna akadémia je riešenie pre komunity. Komunity odborné, komunity projektové, komunity generačné, komunity zákaznícke, klientské alebo len komunity ktoré spája názor, či životný štýl. Pre každú komunitu vieme pripraviť a rozvíjať atraktívny vzdelávací proces s pridanou hodnotou komunitného manažmentu.

Firemné vzdelávanie môže mať aj podobu doménových vzdelávacích projektov, vzdelávania zákazníkov, alebo komunity na trhu, ktorá sa zákazníkmi len má stať.

Firemná univerzita

Firemné vzdelávanie Firemná univerzita

Firemná univerzita je riešenie riadenie systematických vzdelávacích procesov v organizácii. Inými slovami, zabezpečuje vzdelávanie zamestnancov na všetky funkcionality a zmeny interného informačného systému, umožňuje vzdelávať procesné a procedurálne štandardy organizácie. Firemná univerzita pomáha nasadzovať zmeny a udržiavať vedomostnú úroveň svojich zamestnancov jednoduchým a prehľadným spôsobom.